در صورتیکه نیاز به مشاوره روانپزشکی دارید از این قسمت وقت بگیرید:

اگر هنوز نمی‌ دانید که فرق بین روانشناس و روانپزشک چیست و از کدام یک باید وقت بگیرید، ابتدا این مطلب را بخوانید.

پکیج یک جلسه

29 هر جلسه
  • نیم ساعت مشاوره با اساتید روانپزشکی عضو هیئت علمی دانشگاه

جلسات روان‌درمانی ماروم نیم ساعت می‌باشد. 

همچنین پس از 2 جلسه روانپزشکی می‌توانید از 10% تخفیف بیشتر استفاده نمایید.

آشنایی با کلینیک روانشناسی ماروم به شما مشاوره لازم را خواهد داد

کلینیک مشاوره روانشناسی آنلاین حتی به صورت غیر حضوری ماروم با فراهم آوردن بستری برای ارائه کلیه خدمات روانشناسی آنلاین، روانپزشکی، روانسنجی در تلاش است تا راهکاری برای درمان، ارتقا و بهبود سلامت روانی هموطنان خود در سراسر دنیا باشد. 

در صورتی که با کلینیک روانشناسی ماروم نیاز به مشاوره  حرفه‌ای آنلاین متخصص دارید می‌توانید از قسمت پایین همین صفحه، جلسه درمانی مورد نظر خود (مشاوره آنلاین روانشناسی و یا روانپزشکی) را انتخاب کرده و رزرو وقت خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

فراهم آوردن امکان پرداخت ارزی برای هموطنان ایرانی ساکن در سایر کشورها، به همراه جمع آوری تیمی متخصص و زبده از برترین دکترهای روانشناس، مشاور و روانسنج از جمله فعالیت‌های اصلی ما در ماروم است.

 

مشاوره آنلاین روانشناسی به صورت غیر حضوری با کلینیک ماروم

 مشاوران ماروم همگی از برترین متخصصان حرفه‌ای روانشناسی هستند، که دارای مجوز و مورد تایید سازمان نظام روانشناسی و یا نظام پزشکی کشور برای مشاوره می‌باشند.

کلینیک ماروم با توجه به دریافت فرم شرح حال مختصری که از شما هنگام ثبت درخواست از شما مشاوره آنلاین می‌گیرد، مناسب‌ترین درمانگر  را برای شما انتخاب کرده و بلافاصله پس از ثبت درخواست هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری جلسه آنلاین را به عمل خواهد آورد.

ضمن تاکید بر اهمیت پر کردن فرم شرح حال، توضیح این نکته را همچون جلسات درمان حضوری لازم و ضروری می‌دانیم که تمام اطلاعات هویت فردی شما به همراه هر آنچه در فرم شرح حال ذکر می‌شود، بر مبنای کدهای اخلاقی روانشناسی حفظ خواهد شد. این اطلاعات تنها برای ارجاع به روانشناس خوب و مناسب شما دریافت شده و برای هیچ کس قابل استفاده نیست.