ماروم چیست و چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ماروم مخفف عبارت مرکز آمایش‌ روانشناسی و مشاوره است که کلیه خدمات خود را به شکل آنلاین ارائه می‌کند.


1- فرصت برابر دسترسی به خدمات روانشناسی

اولین و بزرگترین هدف از ایجاد ماروم، ارائه آموزش‌ها و خدمات روانشناسی کاربردی برای استفاده تمامی هموطنان در داخل و خارج از کشور است. به نحوی که استفاده از دانش روانشناسی و دستیابی به تخصص روانشناسان مجرب و حرفه‌ای تنها محدود به مراجعه به کلینیک‌های تخصصی روانشناسی و یا ساکنان پایتخت نباشد.

درباره ما

دسترسی آنلاین به کلیه خدمات تخصصی و حرفه‌ای روانشناسی که تماماً توسط برترین اساتید روانشناسی و روانپزشکی کشور ارایه می‌شوند، فرصت برابری برای تمامی هم وطنان حتا ساکن در آن سوی مرزهای جغرافیایی، ایجاد می‌ کند تا بدون هر گونه محدودیت پیرامون درمان یا بهبود سلامت روانی خود اقدام کنند.

چه آنکه بسیاری از هم‌وطنان ما به دلیل مهاجرت با مشکلاتی مواجه می‌شوند که بی‌تردید یک رواندرمانگر ایرانی با فرهنگی مشابه  بهتر قادر به درک و ارائه راهکار برای آنهاست. از سوی دیگر در چنین حالتی برای عزیزان مهاجری که هنوز به زبان کشور جدید مسلط نیستند، دیگر مشکلی برای تماس با درمانگر ندارند. در پایان هزینه مشاوره آنلاین در ماروم در مقایسه با تعرفه مرسوم در خارج از کشور بسیار مناسب و مقرون به صرفه‌تر است.


2- اولین ارائه دهنده خدمات روانشناسی اشتراکی

یکی از امکانات منحصر به فردی که ماروم برای هم وطنان خود در زمینه دریافت خدمات روانشناسی فراهم کرده است، ارائه خدمات روانشناسی اشتراکی است. بدین معنا که مراجعان ما با  ثبت نام در سایت و خرید حق اشتراک سایت ( به مدت یک هفته، دو هفته و یا یک ماه) قادر به استفاده از تمامی خدمات  آموزشی و درمانی روانشناسی و مشاوره با کمترین تعرفه ممکن خواهند بود. تلاش ما در این مجموعه ارائه خدمات برتر روانشناسی به آن دسته از عزیزانی است که بنا به شرایط سخت اقتصادی قادر به پرداخت هزینه‌های مشاوره آنلاین نیستند.


3- تهیه محتوای ناب و اصیل فارسی روانشناسی

محتوای آموزشی تهیه شده در ماروم در عین تخصصی بودن برای استفاده تمامی افراد در هر گروه سنی تا حد امکان ساده سازی شده است.

ماروم در بخش فعالیت آموزشی خود، محتوای آموزشی اصیل فارسی مطابق با فرهنگ و نیازهای روز مردم را تولید می‌کند که همگی توسط روانشناسان مجموعه تهیه و گردآوری شده‌اند.

محتوای تهیه شده توسط روانشناسان مجموعه در شاخه‌های رواندرمانی (درمان فردی، شخصیت، پیش از ازدواج، زوج، گروه درمانی، کودک و نوجوان)، مشاوره (تحصیلی، پیش از ازدواج، زوجی، طلاق)، روانپزشکی، موسیقی درمانی، روانشناسی ورزش، روانشناسی سلامت، روانشناسی مثبت، روانشناسی صنعتی سازمانی، استعداد تحصیلی قابل دسترسی است.

ماروم برحسب لزوم و اهمیت موضوع، بخشی از محتوای آموزشی را در قالب ویدیو و بخشی دیگر را به شکل فایل صوتی (پادکست)، برای شما عزیزان تهیه و تنظیم می‌کند.

درباره ما 2

ارائه محتوای آموزشی محدود به موارد فوق نبوده و ما به ویژه برای دانشجویان و فارغ التحصیلان روانشناسی، کارگاه‌ها، وبینارها و دوره‌هایی را به شکل آنلاین تدارک دیده‌ایم که با بهترین کیفیت و هزینه به شکل آفلاین نیز از بخش دوره‌های آموزشی قابل تهیه است. همانطور که می‌دانیم این دوره‌ها توسط موسسات و مراکز روانشناسی بسیاری در حال اجرا هستند، که عمده هزینه دریافتی آنان صرف تبلیغات، تامین محل آموزش، هزینه‌های نیروهای انسانی برای برگزاری این دوره‌ها و رقابت‌هایی می‌شود که عملاً هزینه کمی برای تهیه محتوای جدید و ناب علمی باقی می‌ماند.

ماروم با برگزاری آنلاین و امکان استفاده آفلاین از این دوره‌ها با حذف هزینه‌های مذکور، استفاده از جدیدترین منابع، اساتید مجرب و دوره دیده در بهترین دانشگاه‌های روانشناسی مدعی ارائه محتوای آموزشی ناب نظری و عملی روانشناسی است.

اصرار ماروم بر تهیه محتوای اصیل فارسی با ذکر منابع علمی، رواج کسب و کاری سود ده از طریق به کارگیری نیروهای جوان و تازه فارغ التحصیلی است که در طول دوره تحصیل خود بارها داوطلبانه یا برای کسب امتیاز چنین مطالبی را گردآوری کرده اما ارائه آنها محدود به کلاس و دانشگاه بوده است. خرید محتوای تولیدی این روانشناسان نوپا که برخواسته از نتایج پژوهش‌های علمی روانشناسی است، منجر به ایجاد انگیزه و تقویت اشتیاق آنها برای تاثیرگذاری بر جامعه‌ای بسیار گسترده از دانشگاهیان است.


4- روانشناسی در کاربرد

استفاده از نتایج علمی پژوهش‌ها، به شکل روانشناسی کاربردی، امکان بهره برداری از این نتایج را برای عموم افراد و با هر سطح اطلاعاتی از دانش روانشناسی ممکن می‌کند. هدفی که ما در این مسیر به دنبال آن هستیم فراهم آوردن امکان استفاده کاربردی از علم ناب و روز روانشناسی برای تمامی افراد است. چه آنکه نتایج هفته‌ها و ماه‌ها پژوهش روانشناسان، تنها چاپ شدن در مجلات علمی و مورد استفاده روانشناسان است. ماروم با تهیه محتوای آموزشی ساده و کاربردی از این نتایج، به دیده شدن آنها در سطح عموم کمک می‌کند.


5- خبرنامه روانشناسی

تهیه خبرنامه روانشناسی توسط روانشناسان مجموعه از دیگر فعالیت‌های ماروم است که امکان دسترسی به مطالب تازه سایت در زمینه‌های سخن روز درمانگر، اخبار روانشناسی، تازه‌های درمانی،  روانشناسی کاربردی و حال خوب را برای مشترکین و متقاضیان خود به شکل ماهیانه فراهم می‌کند.


6- اجرای تخصصی آزمون‌های روانشناسی

یکی از دغدغه‌های ما در ماروم همواره استفاده درست از علم روانشناسی بجای استفاده بازاری از آن که این روزها در کشور شاهد وفور آن هستیم بوده است. به خصوص در زمینه روانسنجی و نحوه اجرای علمی آزمون‌های روانشناسی که مغفول واقع شده است. ماروم با فراهم آوردن بستر اجرای آزمون‌های روانشناسی، اصول علمی ارزیابی و سنجش از طریق مقیاس‌ها و پرسشنامه‌های روانشناسی را رعایت کرده، متناسب با نیاز شما و صلاح دید روانشناس ماروم، آزمون متناسب با نیاز خودتان را به شما معرفی و سپس نتایج را با تفسیر روانسنج مجموعه در پروفایل کاربری شما اعلام می‌دارد.