استقبال از نوروز باستانی، پیشاپیش سال نو مبارک

همراهان گرامی ماروم
بنیاد روانشناسی ماروم به مناسبت عید نوروز 1400، هدیه‌ای از میان آزمون‌های پر‌کاربرد روانشناسی را برای همراهان خود در نظر گرفته است. شما می‌توانید برای دریافت هدیه در آزمون تیپ نمای مایرز- بریگز (MBTI) و یا آزمون ویژه روابط عاطفی شرکت نموده و نتیجه کامپیوتری آزمون را بصورت رایگان از ماروم دریافت نمایید.
همچنین آن دسته از عزیزان که تمایل به دریافت جلسه مصاحبه و ارزیابی بالینی در کنار تفسیر روانسنج ماروم از آزمون خود را دارند (پیشنهاد ویژه ماروم)؛ می‌توانند در این جشنواره، از 20 درصد تخفیف برای خرید جلسه مشاوره و رواندرمانی استفاده کنند. (مجددا تاکید می نماییم فایل رایگان آزمون تنها شامل تفسیر کامپیوتری آزمون‌ها می‌باشد.)

لازم به ذکر است که از آنجایی که نتایج کامپیوتری، قابلیت بررسی شرح حال، نیاز و ارزیابی وضعیت فعلی شما را ندارند، به تنهایی نباید به هیچ عنوان ملاکی برای تصمیم‌گیری درباره موضوعات مهمی همچون انتخاب شغل، رشته و یا همسر باشند.
پیشنهاد ما شما استفاده از جلسه مصاحبه و ارزیابی توام با آزمون است.

آزمون ویژه روابط عاطفی

در همه جای جهان رابطه عاطفی یکی از مهم‌ترین موضوعات زندگی هر شخصی در هر سن و سالی، به ویژه در سنین جوانی است. رابطه عاطفی در کنار ابراز عشق و علاقه نیاز به حمایت، پایش و مراقبت دارد. مراقبتی که اکثر افراد از چگونگی انجام آن بی‌خبرند. مراقبتی که در نهایت به حفظ و تداوم رابطه می‌انجامد.

برای شرکت در این آزمون بر روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید: 

https://maroom.org/product/valentine-package/

آزمون MBTI

تیپ نمای مایرز- بریگز که اختصاراً  آزمون شخصیت شناسی MBTI نامیده می‌شود یک ابزار سنجش شخصیت است که تمایلات و گرایش‌های فرد را مشخص می‌سازد و نتایج آن تفاوت‌های ارزشمندی را بیت افراد سالم و طبیعی مشخص می‌سازد. تیپ نمای مایرز بریگز به افراد کمک می‌کند که خودشان، انگیزه‌ها، توانایی‌های موجود و بالقوه‌شان را بشناسند.

کاتارين کوک بريگز، به شباهت‌ها و تفاوت‌هاي موجود بين شخصيت‌ها علاقه داشت و مطالعه‌ای مستقل را در اين‌باره دنبال کرد. در 1923، وی کتاب تيپ‌های شخصيتی يونگ را مطالعه کرد و دريافت که نظرش درباره شخصيت، مشابه نظر يونگ است. بنابراين، به همراه دخترش ايزابل بريگز مايرز، ايده‌هاي کارل يونگ را بسط و گسترش داده و ايده‌هاي او را براي درک مردم پيرامون‌شان، به‌کار بستند. مایرز بر اساس نظریه یونگ و مشاهدات مادر خود یک آزمون کاغذ مدادی را در سال 1962 تهیه نمود. یکی از انگیزه‌های او در این کار این بود که به افراد کمک کند تا در مورد خودشان شناخت بیشتری بدست آورند و هدف دیگر او یاری رساندن به امور جنگ بود تا این که مشخص شود افراد با تیپ‌های مختلف در چه موقعیت‌هایی قرار بگیرند که ارجح باشد و همین باعث شد تا بیست سال از عمر خود را برای کامل کردن تیپ نمای مایرز- بریگز صرف کند(شارف، 1999). در سال 1975، ايزابل بريگز مايرز و «ماري مک کالي»، مرکز کاربردهای تيپ‌های روان شناختی براي آموزش و پرورش تیپ نماي مايرزـ بريگز را بنا نهادند و در 1979، انجمن تيپ‌های روان‌شناختی تأسيس شد. تیپ نماي مايرزـ بريگز، آشکارترين نتيجه عملي کار يونگ درباره شخصيت انسان است.

برای شرکت در این آزمون بر روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید: 

https://maroom.org/product/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d8%b4%d8%ae%d8%b5%db%8c%d8%aa-%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-mbti/