پکیج پایش و ترمیم رابطه

برای نخستین بار در ایران

دوام رابطه عاطفی خود را نزد متخصصان برتر ماروم تضمین کنید.

ارائه پکیج پایش طولانی مدت عشق و روابط عاطفی بر مبنای به روزترین  محتوای علمی روانشناختی در جهان

بسته جامع پایش و ترمیم عشق

بنیاد روانشناسی ماروم، با تکیه بر آخرین دست­‌آوردهای علمی در گستره روابط عاطفی و با بهره‌­گیری از توانمندی  و تجارب عمیق برجسته‌­ترین متخصصان این حوزه، برنامه جامعی را تدارک دیده، که هدف آن گسترش روابط عاطفی ناب، و دوام و ماندگاری عشق است. این برنامه که حاصل سال­‌ها مطالعه و وارسی محتوای جلسات مشاوره و روان­‌درمانی مراجعان ایرانی است، در قالب بسته‌­ای آماده شده است که رابطه عاطفی را از ابتدای شکل‌­گیری بازبینی می‌­کند، نقاط ضعف و قوت آن را شناسایی می­کند، ظرفیت‌­های سازگاری افراد را گسترش می­‌دهد و با پایش جنبه­‌های مختلف رابطه ضمن تقویت­ بنیان‌­های آن، ترمیم کاستی­‌ها، حل تعارض­‌ها و مشکلات پیش ­آمده در فرایند ارتباط را تضمین می­‌کند.

در این برنامه جامع، که برای نخستین بار توسط متخصصان ماروم تدوین شده است و تنها در این بنیاد ارائه می­‌گردد، بر خلاف روش‌­های مرسوم و رایج مشاوره ازدواج و رابطه عاطفی که نگاهی سطحی و مقطعی در مورد ارتباط دارند، بر مبنای ضرورت‌­های انتخاب و راهبری ارتباط، پایش و پیگیری مشکلات ارتباطی زوجین طی دوره­های زمانی یک ساله و یا بیشتر تضمین می­‌گردد.

این بسته جامع برای گام­‌های مختلف ارتباط مداخلاتی تخصصی در نظر گرفته است که بخشی از آنها به شرح زیر می‌­باشند:

  • اجرای آزمون‌های مختلف روانشناختی در جهت ایجاد شناخت فردی، کاستی‌ها و تحلیل رابطه
  • اجرای جلسات مشاوره فردی
  • جلسات مشاوره زوجی
  • اجرای جلسات آموزش گروهی و کارگاه‌های آموزشی
  • اجرای برنامه‌­های پایش 3 ماهه، 6 ماهه و یک ساله ارتباط
  • برنامه‌­های مختلف توانمند­سازی و ایجاد مهارت‌های سازگاری و حل مسئله
  • اجرای تکالیف و بازی‌های روانشناختی در جهت ارتقای کیفیت رابطه و گسترش ظرفیت­‌های عاطفی و هیجان عاشقانه

 ویژگی مهم این بسته، حضور همراه و پشتیبان تخصصی در گام‌­های آغازین، میانی و استحکام رابطه عاطفی، و تضمین ارائه شایسته‌­ترین مداخلات تخصصی برای بازبینی­‌های دوره‌­ای رابطه، حل تعارض‌­های احتمالی و ترمیم کاستی­‌های ارتباط است.

بدون تردید عشق همچون هر ذات با ارزش دیگری نیاز به مراقبت و پایش دارد و اگر به شکل مناسبی از آن مراقبت نشود، عمق آن هر چه باشد، محکوم به زوال و تباهی است.

این برنامه با هدف ایجاد ظرفیت­‌های پایش عشق در زوجین و پشتیبانی تخصصی و تضمین مداخلات در مورد پیچیدگی­‌های رابطه تدوین شده است.

×